Posted in katolikusfeleseg.blogspot.com

A legnagyobb botrány: az antifeminista nő

Nemrégiben megtudhattam egy vitában, hogy mivel nem vagyok feminista, egy tenyészkanca vagyok, nem ember, hanem két lábon járó szaporítószerv, ezen felül pedig selejt, az engem minősítő feminista gyűlöli a fajtámat, és a kutyája élete többet ér, mint az enyém.

Posted in prochristo.blogspot.com

Egy anyának mindent bírnia kell?

Kaptam egy e-mailt, amelyben nagyon szíven ütött egy mondat. Egy kisgyerekes nő írta, elmondta, milyen nehéz neki, és hozzátette, hogy a blogom alapján neki ezt mind bírnia kéne. Épp ezért szeretnék kicsit mesélni arról, én mit csinálok és mit nem csinálok,…

Posted in karizmatikus.hu

Az apaság eltörlése

Ha nincs apa, legyen az isteni vagy emberi, akkor nincs teremtés Az uralkodó vélekedés szerint az abortusz a nők ügye. Hiszen ő az, aki megfogan, majd eldönti, hogy kihordja-e a várandósságát vagy abortuszra adja a fejét.